زمین‌شناسان ايران

ذکر نام و درج اطلاعات مربوط به اعضای هیئت علمی و استادان و پژوهشگران گرامی کشور در این پایگاه بر اساس حروف الفباء و با کسب اجازه از ایشان بوده و یا برگرفته از صفحات خانگی ایشان و پایگاه های اطلاعاتی موجود بر روی شبکه اینترنت می باشد.

لذا از همه استادان گرامی و صاحبنظران و پژوهشگران محترم که نام ایشان در اینجا ذکر نشده است و یا مایل به درج اطلاعات بیشتری در پروفایل خود می باشند، خواهشمندیم در صورت تمایل اطلاعات مورد نظر خود را از طریق ایمیل در اختیار این پایگاه قرار دهند تا به این وسیله امکان آشنایی و تعامل علمی بین همه علاقه مندان و پژوهشگران کشور فراهم گردد. تلاش بر این است که اطلاعات مربوط به کلیه سنگ شناسان ایران، اعم از استادان دانشگاه ها، پژوهشگران و دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی در این پایگاه ارائه گردد. لطفا در صورت مشاهده هرگونه نقص یا مغایرت در اطلاعات مراتب را از طریق پست الکترونیک پایگاه اطلاع دهید.


اين پايگاه در ستاد ساماندهي پايگاه‌هاي اينترنتي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ثبت شده است و کلیه حقوق مادی و معنوی آن متعلق به پایگاه تخصصی سنگ‌شناسی ایران می‌باشد، لذا هرگونه استفاده و نشر مطالب مندرج در اين پايگاه تنها در صورت ذكر منبع بلامانع است.

 

  Copyright © 2008-2018.‎ All rights reserved.‎ Designed by www.IRANIANEXPERT.ir.