چکش زمین شناسی

چکش زمین‌شناسی استوینگ مدل E30

برند آمریکایی استوینگ از سال 1923 در زمینه تولید ابزار دستی فعالیت می‌کند. تمامی محصولات این برند نیمه دست ساز هستند و کیفیت و دوام بالایی دارند. باید بگوییم که بهترین چکش های زمین شناسی دنیا ساخت این برند آمریکایی هستند. اگرچه اغلب افراد فکر می‌کنند که دسته‌ی چکش زمین‌شناسی استوینگ مدل E30 از چوب ساخته شده ولی در ساخت دسته‌ی این چکش از چرم اصل و فشرده استفاده شده است و تا حد زیادی باعث کاهش ضربه می‌شود. نوک تیز چکش از فولاد آمریکایی ساخته شده و قابلیت نفوذ در صخره و سنگ‌های سخت را دارد. چکش زمین‌شناسی استوینگ مدل E30 با طول 33 سانتی متر و وزن 616 گرم به راحتی قابل حمل و بهترین انتخاب برای زمین شناسان است.

لینک سفارش اینترنتی و دریافت درب منزل


چکش اشمیت مدل TC500N

از جمله آزمایش های غیرمخرب بتن تست چکش اشمیت می باشد ، چکش اشمیت مدل TC500N برای این منظور ساخته شده است . این آزمایش روشی برای ارزیابی کیفیت و مقاومت نسبی بتن است. امروزه استفاده از آزمایش چکش اشمیت طرفداران زیادی در بین کارشناسان اجرایی و تعمیراتی دارد. این آزمایش با ارائه دیتاهای کیفی بتن می تواند روشی برای افزایش سرعت اجرای چروژه های بتنی بزرگ مانند سدها و جلوگیری از وقفه های آزمایشگاهی باشد.البته باید توجه داشت که آزمایش غیرمخرب چکش اشمیت دارای نقایص و مکشلاتی نیز می باشد. این مشکلات مربوط به متغییر و گاها اشتباه بودن نتایج با وضعیت کلی بتن در آزمایش چکش اشمیت می باشد.

لینک سفارش اینترنتی و دریافت درب منزل


چکش اشمیت آنالوگ متست مدل C380

چکش اشمیت (Schmidt hammer) ، نوعی وسیله‌ ی اندازه‌گیری است که با آن ویژگی‌های الاستیک از جمله سختی سطوح و مقاومت در برابر نفوذپذیری یا مقاومت بتن یا سنگ سنجیده می‌شود. چکش اشمیت یکی از رایج ترین و پرمصرف ترین ابزارهای ضربه زنی است، که در صورت استفاده صحیح می تواند وسیله ای با ارزش باشد. استفاده از چکش اشمیت روشی سریع و کم هزینه و غیرمخرب برای تخمین مقاومت در آزمایشگاه و محل پروژه است. این روش را نمی‌توان به عنوان جایگزین آزمایش مقاومت فشاری استاندارد استفاده نمود، بلکه روشی است که در جهت تعیین یکنواختی بتن در سازه و یا مقایسه تغییر کیفیت بتن در نقاط مختلف یک سازه به کار میرود. به علت پراکندگی موضعی در سختی بتن در یک مساحت کوچک، عدد برجهندگی باید در تعدادی از نقاط نزدیک به یکدیگر تعیین شوند و سپس از نتیجه آنها میانگین گرفته شود. چکش اشمیت آنالوگ ساخت MATEST به دلیل کیفیت بسیار بالا و در عین حال قیمت بسیار مناسب و قابل رقابت، یکی از محصولات با کیفیت و پرفروش این شرکت ایتالیایی است. این محصول با کاربری بسیار آسان خود توانسته به یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات در آزمایش های غیر مخرب سنگ و بتن تبدیل گردد.

لینک سفارش اینترنتی و دریافت درب منزل


چکش اشمیت بتن مدل HT-225

از جمله آزمایش های غیرمخرب بتن تست چکش اشمیت می باشد ، چکش اشمیت HT-225 برای این منظور ساخته شده است . این آزمایش روشی برای ارزیابی کیفیت و مقاومت نسبی بتن می باشد. امروزه استفاده از آزمایش چکش اشمیت طرفداران زیادی در بین کارشناسان اجرایی و تعمیراتی دارد. این آزمایش با ارائه دیتاهای کیفی بتن می تواند روشی برای افزایش سرعت اجرای چروژه های بتنی بزرگ مانند سدها و جلوگیری از وقفه های آزمایشگاهی باشد.البته باید توجه داشت که آزمایش غیرمخرب چکش اشمیت دارای نقایص و مکشلاتی نیز می باشد. این مشکلات مربوط به متغییر و گاها اشتباه بودن نتایج با وضعیت کلی بتن در آزمایش چکش اشمیت می باشد.

اين پايگاه در ستاد ساماندهي پايگاه‌هاي اينترنتي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ثبت شده است و همه حقوق مادی و معنوی آن برای پایگاه تخصصی سنگ‌شناسی ایران است. هرگونه استفاده و نشر مطالب اين پايگاه تنها باید با ذکر منبع باشد.    Copyright © 2008-2023.‎ All rights reserved.‎  Designed by www.sabasa.ir