دعوت به همکاری در گروه آموزشی و پژوهشی زمین‌آزمون

گروه آموزشی زمین‌آزمون جهت گسترش همکاری و تکمیل کادر علمی خود به‌منظور تألیف جزوات آمادگی آزمون کارشناسی‌ارشد و دکتری زمین‌شناسی از کلیه دانش‌آموختگان و دانشجویان کارشناسی‌ارشد و دکتری زمین‌شناسی در کلیه گرایش‌ها جهت همکاری علمی و پژوهشی دعوت به عمل می‌آورد. متقاضیان محترم همکاری با گروه زمین‌آزمون بایستی درخواست همکاری خود را همزمان به آدرس پست الکترونیک گروه زمین‌آزمون و پایگاه تخصصی سنگ‌شناسی ایران ارسال نمایند. شایان‌ذکر است گروه مؤلفین پس از بررسی درخواست متقاضیان نتیجه را به آدرس پست الکترونیک متقاضی محترم ارسال خواهند نمود.
خواهشمندیم کلیه متقاضیان در متن درخواست همکاری به این موارد توجه ویژه مبذول فرمایند:
ذکر نام و نام خانوادگی؛ گرایش یا گرایش‌های مورد نظر؛ ذکر سوابق تحصیلی دانشگاهی و رزومه علمی؛ ذکر یک تلفن جهت تماس ضروری.
گروه مؤلفین در صورت تأیید زمینه همکاری توافقنامه گروه را جهت اطلاع و تأیید برای عضو جدید ارسال خواهند نمود. شایان‌ذکر است که گروه مؤلفین در رد یا قبول درخواست متقاضیان با توجه به ضوابط و آئین‌نامه‌های گروه مختار می‌باشند.

گروه آموزشی و پژوهشی زمین‌آزمون

اين پايگاه در ستاد ساماندهي پايگاه‌هاي اينترنتي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ثبت شده است و همه حقوق مادی و معنوی آن برای پایگاه تخصصی سنگ‌شناسی ایران است. هرگونه استفاده و نشر مطالب اين پايگاه تنها باید با ذکر منبع باشد.    Copyright © 2008-2023.‎ All rights reserved.‎  Designed by www.sabasa.ir